Aktualności

Konkurs gitarowy dla uczniów szkół muzycznych I stopnia

Laureaci III Wiosennych Spotkań Młodych Gitarzystów

Lista laureatów III Wiosennych Spotkań Młodych Gitarzystów w Pruchniku Pod Honorowym Patronatem Burmistrza Pruchnika – Wacława Szkoły została zamieszczona na stronie pod adresem: https://pruchnik.muzyczna.com.pl/2019/04/29/laureaci-iii-wiosennych-spotkan-mlodych-gitarzystow-w-pruchniku/

Harmonogram III Wiosennych Spotkań Młodych Gitarzystów

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem przesłuchań III Wiosennych Spotkań Młodych Gitarzystów w Pruchniku (27.04.2019)

Plik do pobrania:

Informacje dla uczestników i nauczycieli:

  • Przesłuchania konkursowe odbędą się w Sali Koncertowej Publicznej Szkoły Muzycznej I st. w Pruchniku (ul. Szkolna 12)
  • Koncert finałowy połączony z wręczeniem dyplomów i nagród odbędzie się w Sali Widowiskowej Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Pruchniku (ul. księdza Bronisława Markiewicza 20)
  • Prosimy o przybycie najpóźniej na 30 minut przed wskazaną godziną występu.
  • Biorąc pod uwagę charakter konkursu uwzględniający elementy warsztatowe, na swój występ oczekujemy w Sali Koncertowej słuchając innych wykonawców.
  • Do Sali Koncertowej wchodzimy w przerwach pomiędzy prezentacjami.
  • Zgłoszeni Jurorzy proszeni są o przybycie na 20 minut przed rozpoczęciem konkursu

Zmiana regulaminu i formy zgłoszeń

Uprzejmie informujemy, że ze względu na uruchomienie formularza elektronicznego ulega zmianie regulamin naszego konkursu i forma rejestracji uczestników. Ilość uczestników jest ograniczona, o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na stronie: Regulamin i zgłoszenia

Zapraszamy na III Wiosenne Spotkania Młodych Gitarzystów w Pruchniku

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele Szkół Muzycznych I stopnia

Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Pruchniku zaprasza uczniów klas gitary szkół muzycznych pierwszego stopnia do uczestnictwa w III Wiosennych Spotkaniach Młodych Gitarzystów w Pruchniku pod Honorowym Patronatem Burmistrza Pruchnika Wacława Szkoły. Konkurs odbędzie się 27 kwietnia 2019 r. w Publicznej Szkole Muzycznej I stopnia w Pruchniku natomiast koncert finałowy połączony z rozdaniem nagród odbędzie się w Sali Widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Pruchniku. Organizatorami przedsięwzięcia są: Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku i Fundacja Wspierania Edukacji Artystycznej w Sokołowie Małopolskim. Więcej szczegółów znajdą Państwo w Regulaminie.

Grzegorz Wójcikiewicz - PSM I st. w Pruchniku